M·A·C PRO

M∙A∙C PRO üyeliği faydaları nelerdir?

M·A·C Cosmetics profesyonel makyajın tüm ihityaçlarına cevap vermek için çalışmaktadır. M·A·C PRO üyeliği ise makyaj sanatçılarına ya da makyajı çalışmalarının birincil unsuru olarak gören yaratıcı yeteneklere özel ücretli bir üyelik programıdır. Programla ilgili daha detaylı bilgi almak için lütfen M·A·C PRO sayfasını ziyaret edin ya da email yolu ile ulaşın.
M·A·C Pro Üyelik makyaj profesyonellerine özel sektörün önde gelenleri için oluşturulmuş bir müşteri programıdır (makyaj sanatçıları, saç tasarımcıları, moda stilistleri, tırnak tasarımcıları, kostüm tasarımcıları, modeller, performans sanatçıları ve fotoğrafçılar). Bu ücretli üyelik programı makyaj profesyonelleri ile M·A·C dünyası arasında doğrudan bir bağlantı kurarak üyeliğe özel faydalar sağlamaktadır. Bu program boyunca size en iyi servisi, özel eğitimsel deneyimleri ve en özel profesyonel makyaj seçeneklerini sunacağımıza emin olabilirsiniz.
Geçerli bir Makyaj Sanatçılığı veya Performans Sanatları enstitülerine katılan herkes için aynı zamanda M·A·C Pro Öğrenci Program'ı sunuyoruz. Bu makyaj sanatçılığı mesleğine adım atan herkes için dimanik bir başlangıç.

Daha fazla bilgi için macpro.com'u ziyaret edin.

 

Üyelik Ayrıcalıkları

Ürün İndirimi

Üye kartınızı tüm dünyada M·A·C mağazalarında veya seçili departman mağazalarında tüm Pro ürünler dahil M·A·C ürünlerinde indirim için kullanabilirsiniz. Ayrıca indiriminizi maccosmetics.com sitesinden de kullanabilirsiniz. Farklı ülkelerdeki indirim oranları değişebilmektedir. Eğer bir çekimdeyseniz veya bir şov için hazırlanıyorsanız M·A·C Pro ürünleri sizi destekleyecek tüm ürün gruplarına sahiptir.

Pro'lara Özel Etkinlikler

Master Class'lar: M·A·C kültürü olarak Master Class'lar sanatçı camiasının büyümesi için ilham olur. Yeni yetkiler yaratırsınız. Endüstri profesyonelleriyle tanışma imkanına kavuşursunuz. Yeni teknikler kazanmank ve uygulamalarla ilgili ipuclarına sahip olmak için makyaj performanslarını izleyin.

Pro'dan Pro'ya

M·A·C Pro Senior Artistleriyle diyalog kurarak eğitimsel bilgilere sahip olabilirsiniz. Makyaj sanatçılarıyla, saç tasarımcılarıyla, ajanslarla, modellerle ve performans sanatçılarıyla tanışıp kaynaşabilirken kokteyllerinizin keyfini çıkarın. Fikir alışverişi ve yeni insanlarla tanışmak için mükemmel ortam.

Endüstri Ayrıcalıkları

M·A·C Pro Üyeliği sadece profesyonellere özel ayrıcalıklar sunar. Özel fırsatlar ve indirimler, dersler ve daha fazlası.

M·A·C Pro Online

Tüm yeniliklerden haberdar olun! Aşağıdaki tüm faydalardan faydalanmak için M·A·C Pro'ya giriş yapın. Pro etkinlikler, trend raporları, tanışma ve bir topluma üye olma. Online'a özel üyelik ayrıcalıkları, artist ipuçları, pro ürün bilgileri. Üyelik faydalarını deyatlı öğrenebilmek için M·A·C Pro'yu ziyaret edin.

 

Öğrenci Üyeliği

Geçerli bir Makyaj Sanatçılığı veya Performans Sanatları enstitülerine katılan herkes için M·A·C Pro Öğrenci Program'ı sunuyoruz. Bu makyaj sanatçılığı mesleğine adım atan herkes için dimanik bir başlangıç. M·A·C Pro Student Program'ı onaylı Makyaj Sanatçılığı, Kozmetik, Saç Tasarımı, Fotoğrafçılık, Moda Stilistliği veya Performans Sanatçılığı okullarına veya enstitülerine kayıtlı kişilere açıktır.

Pro Öğrenci Programı'na nasıl başvururum?
M·A·C Pro Student Program'ı onaylı Makyaj Sanatçılığı, Kozmetik, Saç Tasarımı, Fotoğrafçılık, Moda Stilistliği veya Performans Sanatçılığı okullarına veya enstitülerine kayıtlı kişilere açıktır. Detaylı bilgi ve okul listesi için tıklayınız.

Mezun olmuş bir M·A·C Pro Öğrenci üyesiyim. Pro üyeliğe nasıl sahip olabilirim?
Mezuniyetin için tebrikler! Eğer şu anda endüstride çalışıyorsan seni, daha fazla ayrıcalıklardan faydalanman için M·A·C Pro Üyelik programına dahil ediyoruz. Nasıl başvurabileceğini görmek için linke tıkla.

 

Sıkça Sorulan Sorular

M·A·C Pro üyesi olmakla ilgileniyorsanız veya zaten üyeyseniz ama kafanıza takılan bazı sorular varsa, burada bazı sorulara cevap bulabilirsiniz. Aşağıda bazı sıkça sorulan cevapların yanıtları bulunuyor. Hala sorunuz var mı? Bizimle iletişime geçin.

1 İndirimimi nerelerde kullanabilirim?

M·A·C Pro, M·A·C Pro Öğrenci ve M·A·C Pro Preferred üyeleri dünya çapında tüm M·A·C Mağazalarında veya M·A·C Pro Mağazalarında ve seçili departman mağazalarında geçerlidir. İndirim oranı ülkeden ülkeye değişiklik gösterebilir. Kanada ve Amerika Birleşik Devletleri'ndeki üyelerimiz indirimden maccosmetics.com adresinden, tüm M·A·C Mağazalarında veya M·A·C Pro Mağazalarında ya da 800.387.6707 hatlı Müşteri Temsilcileri Departmanı'nda faydalanabilir. Malesef şu anda Kanada ve Amerika Birleşik Devletleri dışındaki üyelerimiz maccosmetics.com adresinde indirimlerini kullanamıyorlar. M·A·C Pro indiriminizi kullanabileceğiniz en yakın mağazayı öğrenmek için tıklayın. Eğer Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada dışında yaşıyorsanız ve size yakın bir mağaza bulamadıysanız, lütfen İngiltere Sipariş servisi telefonu olan 01144 870 034 2627 numarasını arayarak size yakın teslimat seçeneklerini öğrenin.

2 Nasıl üye olurum, ne kadar indirim alıım ve program için uygun bir aday mıyım?

Kanada veya Amerika Birleşik Devletleri dışında yaşıyorsanız, bilgi almak ve kayıt için yerel M·A·C mağazalarına başvurunuz. Size en yakın mağazayı bulmak için tıklayınız.

3 Bir M·A·C Makyaj Sanatçısı olarak eğitim almak istiyorum. Bana eğitim alabileceğim bir yer önerebilir misiniz? Böyle M·A·C tarafından hazırlanan bir kurs var mı?

Malesef şu anda M·A·C bir makyaj sanatçılığı sertifika programı sunmuyor veya herhangi bir okul işletmiyor. Sanatçı İlişki Departmanı'mız tarafından programa uygunluğu kanıtlanmış okul ve enstitüler için M·A·C Pro Öğrenci Programı bulunuyor. Uygun okulları öğrenmek için tıklayınız. M·A·C Pro and M·A·C Pro Öğrenci Üyeliği faydası olarak M·A·C ve M·A·C Pro mağazalarda Master Class'lar (genellikle iki saat süren belli makyaj konularına odaklı seminerler) sunuyoruz.

4 M·A·C Pro üyeliği M·A·C mağazalarında çalışma imkanı sağlar mı?

M·A·C Pro üyeliğine olan ilginiz için teşekkürler. Bizi temsil edecek parlak, enerjik kişilerle her zaman ilgileniyoruz. M·A·C profesyonel sanatçılara gelişmiş eğitimler sunuyor fakat bu eğitimlerde başarı sağlamış kişiler için böyle bir uygulamamız yok. M·A·C Pro, M·A·C Mağazasında veya standında bir iş fırsatı için bir yetenek teşkil etmiyor. Eğer bir M·A·C Mağazası veya standında Makyaj Sanatçısı olarak çalışmak ile ilgileniyorsanız Lütfe mağazanın İnsan Kaynakları Direktörü'yle iletişime geçin. Eğer bir M·A·C Mağazası veya standında Makyaj Sanatçısı olarak çalışmak ile ilgileniyorsanız Lütfe Mağaza Müdürü ile direk iletişime geçin. Mağaza adres ve telefon bilgileri için tıklayınız.

5 M·A·C ürünlerinin satışını yapmak istiyorum. Ne yapmalıyım?

M·A·C ürünlerine olan ilginiz için teşekkür ederiz fakat ürünlerimizin satışı sadece yetkili firmamız tarafından M·A·C mağazalarımızda gerçekleşmektedir. Bayilik veremiyoruz.

6 Pro ürünleri nereden alabilirim?

Kanada ve Amerika Birleşik Devletleri'ndeki üyelerimiz indirimden maccosmetics.com adresinden, tüm M·A·C Mağazalarında veya M·A·C Pro Mağazalarında ya da 800.387.6707 hatlı Müşteri Temsilcileri Departmanı'nda faydalanabilir. Malesef şu anda Kanada ve Amerika Birleşik Devletleri dışındaki üyelerimiz maccosmetics.com adresinde indirimlerini kullanamıyorlar.

7 Bir başvurunun işleme alınması ne kadar sürer ve üyeliğe sahip olup olmadığım konusunda nasıl bir bilgilendirme yapılmakta?

Eğer mağazalar üzerinden başvuru yaptıysanız lütfen 1 ve 3 hafta arasında bir süre tanıyın. Eğer başvurunuzu direk bize yaptıysanız lütfen 1 haftalık bir süre tanıyın. Başvurunuzun ulaşmasının ardından, o gün başvurunuz gözden geçirilecektir. Eğer başvurunuz onaylanırsa kartınızın teslimatı için 1-2 hafta bekleyiniz. Eğer başvurunuz onaylanmadıysa size bir açıklama mektubu iletiyoruz.

Lütfen kartınızın başvuru sırasında vereceğiniz adrese gönderileceğini unutmayınız. Eğer kısa süre önce adresinizi değiştirdiyseniz lütfen direk olarak 877.553.5536 veya 905.940.2437 numaralarından bizimle iletişime geçin.

8 Mezun olmuş bir M·A·C Pro Öğrenci üyesiyim. Pro üyeliğe nasıl sahip olabilirim?

Mezuniyetin için tebrikler! Eğer şu anda endüstride çalışıyorsan seni, daha fazla ayrıcalıklardan faydalanman için M·A·C Pro Üyelik programına dahil ediyoruz. Nasıl başvurabileceğini görmek için linke tıkla.

9 M·A·C Pro Student Programı'na nasıl başvurabilirim?

M·A·C Pro Student Program'ı onaylı Makyaj Sanatçılığı, Kozmetik, Saç Tasarımı, Fotoğrafçılık, Moda Stilistliği veya Performans Sanatçılığı okullarına veya enstitülerine kayıtlı kişilere açıktır. Onaylı okullar, başvuru detayları ve program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

10 Adresimi ve iletişim bilgimi nasıl değiştirebilirim?

Lütfen giriş yapın ve Hesabım alanına giderek adres, iletişim bilgilerinizi değiştirebilirsiniz. Eğer değişiklik yapmakta zorlanıyorsanız lütfen macprotech@macpro.com adresine mail atın. Eğer adınızı değiştirdiyseniz ve yeni bir karta ihtiyacınız varsa lütfen 877.553.5536 numarasını arayın veya promembership@maccosmetics.com adresine mail atın.

11 Kartımı kaybettiysem ne yapmalıyım?

Eğer adınızı değiştirdiyseniz ve yeni bir karta ihtiyacınız varsa lütfen 877.553.5536 numarasını arayın veya promembership@maccosmetics.com adresine mail atın.